HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

Akademik içeriğe duyulan talep her geçen gün kendini daha da hissettirmektedir. Artan  talebi karşılamak için ise ‘Akademik Danışmanlık’ tabanında piyasada birçok kişi ve kurum bulunmaktadır. Yanlış yönlendirilmelerini engellemek için öğrencilerimizin tercih yaparken ince eleyip sık dokumaları gerekmektedir. Metod Tez Akademik Danışmanlık olarak oluşturduğumuz profesyonel kadro yapısı ve iş süreciyle size çalışmanızın başından sonuna kadar güvenli bir yol gösterici olmaktayız. Moderatör arkadaşlarımızdan belirttiğimiz iş saatleri içerisinde her türlü bilgi alışverişinde bulunabilir ve böylelikle size vadettiğimiz profesyonel hizmeti sunmamızı sağlayabilirsiniz.

Her akademisyen öğrenciliğe has sıkıntıları, endişeleri ve yoksunlukları az çok bilmektedir. Bu aşamada öğrencilerimizin duyduğu endişelerin farkındayız. Tez desteği alacak potansiyel öğrencilerin; ‘Acaba doğru kişilerle mi çalışıyorum?’ ‘Ödevim ne durumda?’ ‘Zamanında yetişebilir mi?’ gibi sorularının farkında olup bütün sorularınıza en doğru ve etkili şekilde cevap vermeye çalışmaktayız.

Metod Tez Akademik Danışmanlık olarak bu alanda yıllardır süren iş gücü ve tecrübemizle size hizmet vermekteyiz. Akademik doygunluğu sadece portföy tabanlı olmayıp moderatör bakımından da bu yeterliliğe sahip kişilerce kurduğumuz grubumuzla birlikte uzun bir süredir bu sektörde etkinlik göstermekteyiz. Buradaki öncelikli amacımız mutlu öğrencileri mutlu yarınlar için hazırlamaktır.

Şuan elinizde sizin için çok önemli şeyler ifade eden bir çalışma olduğunun farkındayız. Bunu emanet edeceğiniz kişilerin de bu düşüncede olmasını bekleyeceksiniz. Çalışmanızın getirdiği sorumlulukların farkında olan akademik kadromuzla sağlıklı bir geleceğe yönelmeniz için var gücümüzle çalışmaktayız.

‘’www.metoddanismanlik.com; en güçlü sermayenin insan olduğunun farkında olan bir tez destek platformudur.’’

Parayla Tez Yazdırma

Hemen Ara