ÖDEME ŞEKLİ

Ödeme Süreci

  1. Örneğin tezli yüksek lisans bir çalışmanız var ve ortalama 100 sayfa bir çalışma yapılması gerekmekte. Öncelik ile size hizmet planı göndermekteyiz. Bu hizmet planında bizden alacağınız hizmetlerin içeriği kaç parçada teslim alacağınız ve hangi tarihler arasında sizlere çalışmanızı ileteceğimiz mevcuttur. Bu hizmet planı sizin ile firmamız arasında bir iş akdi ve gizlilik sözleşmesi olarak görmekteyiz.
  2. Çalışmanız için anlaşma sağladığımız takdirde projeye başlamak ve aramızda bağlayıcılık olması için cüzi bir miktarda kapora talep edilmekte burada dikkat edilmesi gereken en önemli konu sizden istenilen kaporanın çalışmanızın toplam fiyatının çok cüzi bir miktarı olmasıdır. Örneğin 100 sayfalık çalışmanızda 3 ay süre ile bitmesi gerekiyor ve 6500 TL ile anlaşma sağlandı çalışmanızı 3 parça halinde size iletiyoruz her ay ilerleme gönderilecektir. 6500 TL’nin 500 TL’sini kaparo olarak çalışmaya başladığımız zaman gönderiyorsunuz.
  3. Birkaç gün içerisinde size bir taslak ve birkaç sayfalık bir ilerleme gönderiyoruz hem çalışmanın ritmini anlamak hem hocanızın onayını alabilmek için, ilk ayın sonunda size anlaştığımız çalışmanın ilk ilerlemesini gönderip hocanızdan onayınızı almanızı bekleriz. onay geldiği zaman ilk kısmın ödemesini talep ederiz Tabi ki hocalarınızın revizesi olabilir eğer revize gelirse ilk revizeniz düzenlemeniz karşılanır sonra ödeme talep edilir. Aynı işlem 2. İlerlemede de yapılmakta ve tekrar hocanızın onayını alıp ödeme talep edilmekte Çalışmanın son bölümüne geldiğimiz zaman çalışmanız biter ve size çalışmanızın videoları ve özgünlüğünü kanıtlayan intihal raporları gönderilir tüm çalışmanızı gördükten sonra son kalan bakiye ödenir ve çalışmanız size teslim edilir. Tabi ki hocanızın son kısım ile olan revizeleri olduğu zaman bunlar karşılanacaktır. Biz bu ödeme şekline hakkediş usulü deriz hem sizleri hem firmamızı koruyan en doğru ödeme şeklinin bu olduğuna inanmaktayız. 6500 TL’nin 500 TL’si kapora ilk ödeme 1. ayın sonunda 2000 TL 2. Ödeme 2.ayın sonunda 2000 tel son ödeme 3. ayın sonunda 2000 TL olarak belirlenir.
  4. Kıymetli öğrenciler burada en önemli faktör sizlerin danışman hocalarınızın geri bildirimlerinin erken ve sağlıklı bir şekilde olmasıdır. Eğer danışman hocanıza ilerlemeyi gönderdikten sonra uzun süre geri bildirim yapmaz ise sizin ile anlaştığımız tarihlerde sarkmalar yaşanabilir.

Hemen Ara